Замовникам

Законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту, згідно статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»  від 05.06.2014 року.

Повірка проводиться відповідно до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, і оформлення її результатів, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 08.02.2016 року № 193.

Періодична повірка ЗВТ проводиться виконавцями відповідно до письмового звернення заявника, складеного в довільній формі.

 

Також Ви можете скласти графік проведення періодичної повірки ЗВТ на відповідний рік та погодити його з ТОВ «МЛ «КВАНТ». Замовники, які погодили графіки, можуть не складати письмового звернення на повірку, але зобов’язані відповідно до погоджених строків подати ЗВТ на періодичну повірку або своєчасно письмово повідомити виконавців про причини невиконання графіків(Наказ № 193 від 08.02.2016 року).

Back to Top