МЛ «КВАНТ»

Повірка в МЛ «КВАНТ» – це як ковток свіжого повітря у Вашому бізнесі!

Ви отримуєте якісну послугу з повірки, роз’яснення та консультацію з питань метрології в мінімальні терміни. 

МЛ «КВАНТ» є юридичною особою і здійснює свою діяльність, керуючись Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», іншими нормативно-правовими актами України в галузі метрології, наказами і розпорядженнями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Статутом МЛ «КВАНТ», а також чинними національними, міждержавними, міжнародними нормативними та організаційно-методичними документами з метрології.

МЛ «КВАНТ» забезпечене актуалізованими організаційними, нормативними та методичними документами, має оснащенні приміщення, які відповідають вимогам документів на методики повірки ЗВТ, охорони праці та санітарним нормам і правилам відповідно до заявленої галузі уповноваження щодо умов виконання цих робіт.
Під час проведення повірки законодавчо регульованих ЗВТ МЛ «КВАНТ» використовує власні еталони. Крім того, для повірки використовуються ЗВТ та допоміжне обладнання. Характеристики наявного у  МЛ «КВАНТ» повірочного обладнання забезпечують можливість здійснення повірки ЗВТ згідно з заявленими повноваженнями, а також згідно з документами на методики повірки конкретних груп ЗВТ.

ВАЖЛИВО! ЗРОБИ ПОВIРКУ ВЧАСНО!

Законодавством Украiни передбаченi суттєвi штрафи у випадку порушення правил застоcування ЗВТ, якi використовуються у сферi метрологii
© 2021 All rights reserved.
Scroll to top