Допомагаємо компаніям незалежно від форм власності дотримуватися законодавства в сфері метрології.

Допоможемо підготуватися до можливих перевірок з боку держорганів з питань метрології.

Періодична повірка законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) проводиться виконавцями відповідно до письмового звернення заявника, складеного в довільній формі.

Зразок письмового звернення на проведення повірки (юридична особа) 

Зразок письмового звернення на проведення повірки (фізична особа)

Також Ви можете скласти графік проведення періодичної повірки ЗВТ на відповідний рік та погодити його з ТОВ МЛ «КВАНТ». Замовники, які погодили графіки, можуть не складати письмового звернення на повірку, але зобов’язані відповідно до погоджених строків подати ЗВТ на періодичну повірку або своєчасно письмово повідомити виконавців про причини невиконання графіків(Наказ № 193 від 08.02.2016 року).

Зразок графіка проведення періодичної повірки ЗВТ 

 

Корисні посилання!

ЗВТ, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту, згідно статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»  від 05.06.2014 року. 

Перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які підлягають періодичній повірці , затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року № 374. 

Повірка проводиться відповідно до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, і оформлення її результатів, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 08.02.2016 року № 193. 

ВАЖЛИВО! ЗРОБИ ПОВIРКУ ВЧАСНО!

Законодавством Украiни передбаченi суттєвi штрафи у випадку порушення правил застоcування ЗВТ, якi використовуються у сферi метрологii
© 2021 All rights reserved.
Scroll to top